м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Характеристика сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту)

У характеристиці сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту) визначено структуру тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів. Детальне ознайомлення з цією інформацією допоможе випрацювати власну стратегію ефективної роботи під час зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Сертифікаційна робота з математики (завдання рівня стандарту) містить 26 завдань різних форм:

  • з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань),
  • на встановлення відповідності (4 завдання),
  • відкритої форми з короткою відповіддю(6 завдань). 

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 40. На виконання сертифікаційної роботи відведено 120 хвилин.

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, вивчають математику на рівні стандарту та не планують вступати до закладів вищої освіти, мають вибрати математику (завдання рівня стандарту) для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час визначення результатів учасники отримають лише оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів. У процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту).

Увага!
Під час прийому до закладів вищої освіти результат виконання завдань сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту) не використовуватиметься!

Завантажити характеристику у форматі PDF.