м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Додаткова сесія БЄФВВ

Для певних категорій зареєстрованих вступників у період із 16 до 19 липня 2024 року буде проведено додаткову сесію єдиного фахового вступного випробування з аграрних наук, економіки та управління» (ЄФВВ для вступу на бакалаврат).

Участь у ній мають право взяти ті, хто:

  • зареєструвалися для участі в основній сесії, проте з певних поважних причин не змогли взяти участі в тестуванні, не змогли розпочати або завершити виконання завдань вступного випробування
  • зареєструвалися для участі в додаткових сесіях.

У межах часу, відведеного для додаткового періоду реєстрації (10–14 червня)приймальні комісії закладів вищої освіти здійснюватимуть реєстрацію осіб, які не змогли зареєструватися для участі в ЄФВВ для вступу на бакалаврат під час основного періоду реєстрації.

Для дистанційної реєстрації потрібно сформувати комплект сканованих копій або фотокопій реєстраційних документів та надіслати його на електронну адресу приймальної комісії. У разі успішної реєстрації вступнику / вступниці буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. 

Докладніше – у відповідному розділі. 

Протягом трьох календарних днів з дня проведення основної сесії ЄФВВ для вступу на бакалаврат (з урахуванням дня проведення вступного випробування), у якому вступники мали брати участь, подати документи для участі в додатковій сесії можуть ті, хто:

  1. Брали участь в основній сесії вступного випробування, але не змогли розпочати або завершити виконання завдань вступних випробувань через одну з причин, підтверджених відповідними рішеннями регламентних комісій.
  2. Не змогли взяти участі в основній сесії вступного випробування через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.

https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/Purple-and-yellow-Simple-Progress-Report-Sustainable-Development-Goals-Presentation-2-850x11.png 850w, https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/Purple-and-yellow-Simple-Progress-Report-Sustainable-Development-Goals-Presentation-2-350x4.png 350w, https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/Purple-and-yellow-Simple-Progress-Report-Sustainable-Development-Goals-Presentation-2-768x10.png 768w, https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/Purple-and-yellow-Simple-Progress-Report-Sustainable-Development-Goals-Presentation-2-1536x19.png 1536w, https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/Purple-and-yellow-Simple-Progress-Report-Sustainable-Development-Goals-Presentation-2.png 1851w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" style="box-sizing: border-box; height: auto; max-width: 100%; border: 0px; vertical-align: middle;">

Особи, які брали участь в основній сесії вступного випробування, але стосовно них зафіксовано порушення процедури проведення вступних випробувань, мають подати заяву для участі в додатковій сесії в день проведення тестування одночасно з поданням апеляційних заяв щодо порушення процедури. 

Особи, які брали участь в основній сесії ЄФВВ для вступу на бакалаврат, але не змогли розпочати або завершити виконання завдань вступних випробувань через поважні причини, мають подати до  регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого проходили ЄФВВ для вступу на бакалаврат, заяву щодо надання можливості пройти тестування під час додаткових сесій. Таку заяву учасники можуть подати через відповідального за пункт тестування в день проведення ЄФВВ для вступу на бакалаврат в пункті тестування до моменту виходу з нього або протягом трьох календарних днів з дня проведення відповідного вступного випробування.

Особи, які не з’явилися до пункту тестування через поважні причини, подають до регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого мали проходити ЄФВВ для вступу на бакалаврат заяву щодо надання можливості пройти тестування під час додаткової сесії, а також відповідний(-і) підтвердний(-і) документ(-и), де буде відображено факти та обставини, що можуть бути підставою для допуску до участі в додатковій сесії.

Рішення про допуск до участі в додатковій сесії ЄФВВ для вступу на бакалаврат осіб, які брали участь в основній сесії вступного випробування, приймає регламентна комісія при регіональному центрі оцінювання якості освіти на підставі записів, зроблених у документах пункту тестування. Особу допускають до участі в додатковій сесії ЄФВВ для вступу на бакалаврат за умови задоволення апеляційною комісією при Українському центрі оцінювання якості освіти  клопотання про анулювання її результату ЄФВВ для вступу на бакалаврат.

Розгляд документів, поданих особами, регламентна комісія при регіональному центрі оцінювання якості освіти здійснює протягом трьох робочих днів з урахуванням дня їх надходження.

Інформацію про рішення регламентної комісії щодо допуску / недопуску особи до участі в додатковій сесії ЄФВВ для вступу на бакалаврат зазначають в її кабінеті учасника вступних випробувань.

Вступники мають право оскаржити рішення регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти щодо відмови в допуску до участі в додатковій сесії ЄФВВ для вступу на бакалаврат шляхом подання заяви до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти не пізніше ніж через три робочих дні (з урахуванням часу, потрібного  на її доставку) з дати розміщення відповідного рішення про відмову на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ до бакалаврату».

Докладніше про реєстрацію для участі в додатковій сесії ЄФВВ для вступу на бакалаврат   – за посиланням.