У характеристиці сертифікаційної роботи з математики визначено структуру тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів. Детальне ознайомлення з цією інформацією допоможе випрацювати власну стратегію ефективної роботи під час зовнішнього незалежного оцінювання з математики.
Сертифікаційна робота з математики містить 32 завдання різних форм:
- з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань),
- на встановлення відповідності (4 завдання),
- відкритої форми з короткою відповіддю (9 завдань)
- відкритої форми з розгорнутою відровіддю (3 завданкя) .
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 62. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин.
Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з математики за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи.
Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року отримають оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1–12 балів. Для випускників, які вивчали математику на профільному рівні, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з математики. Для тих, хто вивчав математику на рівні стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань №1-26.
Завантажити характеристику у форматі PDF.