м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Процедура реєстрації

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01 грудня 2023 року № 1464 «Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2024 році» (далі - наказ) установлено, що реєстрація педагогічних працівників, які виявили бажання пройти сертифікацію в поточному році, буде здійснюватися з 15 до 30 січня 2024 року у два етапи:
Основний етап (15-25 січня) – у межах граничної кількості для кожного регіону; додатковий етап (26-30 січня) – у межах загальної граничної кількості для кожної категорії учителів.
Реєстрацію буде припинено достроково, якщо кількість сформованих бланків реєстраційних карток-заяв досягне граничної кількості, визначеної для відповідної категорії учителів.

Щоб успішно зареєструватися для участі в сертифікації педагогічних працівників, потрібно виконати низку послідовних дій.

Ознайомитися з Положенням про сертифікацію педагогічних працівників.
Підготувати необхідні документи:
копію паспорта громадянина України, а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу;
копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків або картки платника податків (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, — копію сторінки паспорта громадянина України, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які отримали паспорт громадянина України у формі картки);
довідку із закладу освіти, в якому працює педагогічний працівник.
(Українським центром оцінювання якості освіти розроблено рекомендовані форми довідок, необхідних для реєстрації педагогічних працівників відповідних категорій для участі в сертифікації у 2024 році (додаються).
Створити й оформити реєстраційну картку-заяву, скориставшись спеціальним веб-сервісом на сайті УЦОЯО.

Увага! Просимо не створювати реєстраційної картки, якщо: 1) не плануєте брати участь у сертифікації; 2) не плануєте завершити процедуру реєстрації надсиланням документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Рекомендовані форми довідок: учителів початкових класіввчителів математики, учителів української мови і літературивчителів історії