м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Запрошуємо до реєстрації на сертифікацію вчителів

Учителів української мови і літератури та математики, які викладають у 5-6 класах за програмою Державного стандарту НУШ запрошуємо пройти сертифікацію у 2023 році. Участь у сертифікації є виключно добровільною.

Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до зарплатні й може зараховуватись як проходження чергової (позачергової) атестації. Сертифікат дійсний три роки.

Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 01 до 11 серпня 2023 р.

Радимо не відкладати реєстрацію на потім, оскільки Міністерство освіти і науки України встановило граничну кількість учителів, які можуть зареєструватися у 2023 році для проходження незалежного тестування педагогічних працівників української мови і літератури та математики, зокрема у Волинській області: по 22 особи, у Львівській області – 44 та 43 особи, у Рівненській області – 23 та 24 особи.

Увага! Якщо буде сформовано граничну кількість бланків реєстраційних карток-заяв згідно із квотою учасників сертифікації, установленою МОН, то програма не дасть можливості створити реєстраційну картку-заяву.

Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, ознайомитися з необхідними документами і реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua.

Ми знаємо, що в наших закладах освіти вчителів (агентів змін) стає усе більше. Поспішайте, колеги!