м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Оголошено результати ЗНО-2021 з хімії


Результати ЗНО-2021 розміщено на інформаційних сторінках учасників. Щоб перевірити правильність встановленого результату, учасникові варто зайти на свою інформаційну сторінку, завантажити сканкопію бланка відповідей, а також картку результатів, порівняти позначки й цифри в бланку відповідей із даними в картці результатів. 

Учасник, який побачив, що правильну відповідь, позначену в бланку, неправильно зафіксовано в картці результатів, або у разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник  може подати апеляційну заяву  щодо результатів у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Останній день для подачі апеляційних заяв щодо результатів з хімії – 8 червня.

Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися в розділі «Апеляції».

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з математики, фізики, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100 – 200 балів наведено у розділі «Звіти/дані. Статистичні дані».