м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Демонстраційний варіант тесту для учасників сертифікації

З 10 до 17 лютого учасники сертифікації педагогічних працівників, які успішно пройшли реєстрацію й отримали повідомлення з доступом до своїх електронних кабінетів, зможуть ознайомитися з демонстраційним варіантом тесту.

Фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти розроблено демонстраційний варіант тесту незалежного тестування фахових знань і вмінь учасників сертифікації педагогічних працівників, завдяки якому можна ознайомитися зі структурою тесту та орієнтовним розподілом завдань, потренуватися раціонально розподіляти час, відведений на виконання завдань.

Пропонуємо пройти незалежне тестування в онлайн-режимі з використанням демонстраційного варіанта тесту (далі – демонстраційне тестування).

Звертаємо увагу на те, що демонстраційне тестування доступне лише учасникам сертифікації та здійснюється за допомогою спеціального сервісу, розробленого Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти, перейти до якого можна з кабінета учасника сертифікації:

Можливість пройти демонстраційне тестування буде надано з 10 лютого до 17 лютого 2020 року. Результати тестування Ви зможете отримати відразу після виконання завдань тесту.