м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Запрацював ще один безкоштовний ресурс для підготовки до ЗНО

Усі навчальні заходи повинні мати на меті досягнення більш перспективної цілі, ніж складання зовнішнього незалежного оцінювання чи інших випускних іспитів. Одна з них - формувати людину, яка готова продовжувати освіту і здатна взяти на себе професійні зобов’язання.

Пропонуємо Вам інструмент, що буде корисним не лише для підготовки до тесту ЗНО з української літератури, а й для отримання читацьких та літературознавчих навичок, необхідних у багатьох професійних та життєвих ситуаціях.

Програма ЗНО з української мови і літератури окрім переліку творів, які потрібно прочитати (змісту літературного матеріалу), містить вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів. Саме у відповідності до цих вимог, ми розглядатимемо літературні твори. Скориставшись запропонованим тут матеріалом, Ви зможете співвідносити художні твори з відповідним напрямом, стилем, течією, розрізняти літературні роди, види й жанри, аналізувати мову творів мистецтва, знаходити художні засоби й визначати їхню роль у віршах, піснях, чи поемах тощо.

Скористатись цим ресурсом можна в рубриці "Підготовка до тестів" або перейти за покликанням: Словник літературознавчих термінів