м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Відбувся перший етап сертифікації вчителів початкової школи 2023 року

11 березня відбувся перший етап сертифікації вчителів початкової школи 2023 року - незалежне тестування.

Учасникам було запропоновано завдання на оцінювання їхніх предметних компетентностей, а також на визначення їх обізнаності в сучасних і традиційних методах та прийомах навчання, організації безпечного й комфортного середовища, плануванні освітнього процесу.

Раді повідомити, що незалежне тестування учасників сертифікації педагогічних працівників відбулось злагоджено та організовано, незважаючи на повітряні тривоги та нестабільність нашого буття. Явка учасників тестування по Львівському регіональному центру становила 99,6 %, зокрема:
Волинська область – 58 учасників - 100%;
Львівська область - 113 учасників - 99,1%;
Рівненська область – 64 учасники - 100%.

Із тестовими зошитами та правильними відповідями до завдань незалежного тестування можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, результати незалежного тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасника/учасниці до наступного етапу буде розміщено не пізніше 28 березня в кабінетах учасників сертифікації.

Охочих дізнатися більше про проведення незалежного тестування сертифікації педагогічних працівників запрошуємо долучитися 15 і 16 березня о 15:00 до прямих ефірів із фахівцями Українського центру на YouTube-каналі. Наші експертки прокоментують завдання незалежного тестування, докладно розберуть кожне з них, нададуть розгорнуті відповіді на всі запитання. Запитання учасники зможуть поставити в чаті під час прямої трансляції на YouTube.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто допоміг у підготовці та сприяв організованому проведенню незалежного тестування педагогічних працівників. Учасникам бажаємо успіхів у подальших процедурах.