м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Щодо результатів експертного оцінювання педагогів

04 грудня 2020 року в кабінетах учасників сертифікації розміщені результати експертного цінювання професійних компетентностей учасників сертифікації, організованого Державною службою якості освіти України.

Увага!

Якщо кількість балів, зазначена у вкладці «Результати», не відповідає кількості балів, зазначеній у копії експертного висновку, учасник сертифікації протягом п’яти календарних днів із моменту оприлюднення такої інформації має право звернутися до Державної служби якості освіти з вимогою щодо усунення такої невідповідності. У разі підтвердження наявності технічної помилки Державна служба якості освіти не пізніше наступного робочого дня повідомить про це Українському центру оцінювання якості освіти.

Також повідомляємо, що комісією при Державній службі якості освіти за результатами вивчення практичного досвіду встановлено граничну кількість балів мінімально достатню для видачі сертифіката  на рівні 72 бали.

Не пізніше ніж 15 грудня 2020 року в кабінеті учасника сертифікації (вкладка «Сертифікат») особам, які успішно пройдуть сертифікацію, буде розміщено відповідний сертифікат.