м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Нарада про підготовку до проведення ЗНО-2021

Працівниками ЛРЦОЯО було проведено нараду «Підсумки зовнішнього незалежного оцінювання 2020. Підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021. Формат і особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2021» онлайн. 

Учасниками онлайнової наради стали спеціалісти відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, методисти районних, міських методичних кабінетів, представники органів управління освітою ОТГ, які відповідають за підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (загалом понад 200 учасників з Волинської, Львівської, Рівненської областей).

На нараді розглядалися підсумки проведення ЗНО у 2020 році та роботи з даними у персональних кабінетах закладів освіти; особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році; у т.ч. пробного ЗНО, розглядали питання організованого проведення в областях PR-кампанії; аналізувались особливості роботи під час звірки інформації в базі даних.

Першочергово необхідно організувати широку інформаційну кампанію серед учнів, вчителів, батьків щодо вибору предметів для подальшого навчання, добре знати формати та характеристики сертифікаційних завдань. Для цього працівниками ЛРЦОЯО розроблені Інформаційні картки, які надіслані у заклади загальної середньої освіти всіх типів і форм власності, вищої освіти І- ІІ р. акр., системи профтехосвіти, готуються відеоролики і презентаційні матеріали з предметів ЗНО. Триває оновлення навчальних матеріалів для підготовки до ЗНО 2021.

Усі інформаційні матеріали розміщені на сайті та сторінці ЛРЦОЯО у Фейсбуці.