м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

19 вересня проведемо спеціально організовану сесію ЄВІ

Допуск до пунктів тестування розпочнеться о 9:15 і завершиться за 10 хвилин до початку іспиту. Тестування розпочнеться о 10:00.

Для входу до пункту необхідно пред'явити:

  • Екзаменаційний листок
  • Паспорт (або інший документ, серія і номер якого вказані в екзаменаційному листку);
  • Запрошення-перепустку (роздруковану з кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ).

Наголошуємо, що без оригіналу екзаменаційного листка або документа, серія і номер якого в ньому вказані, вас не допустять до пункту проведення ЄВІ.

На тестування варто взяти дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Наголошуємо, що протягом часу, відведеного на проходження тесту, вступники не повинні мати при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. У пункті тестування за допомогою металодетектора може бути проведено контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої. У разі виявлення у період часу, відведеного на виконання завдань ЄВІ, у вступника або на його робочому місці друкованих чи рукописних матеріалів, заборонених технічних засобів результати ЄВІ за рішенням апеляційної комісії можуть бути анульовані.

На складання іспиту буде відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань — 42. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42.

Нагадуємо, що на спільному засіданні члени предметних фахових комісій з усіх іноземних мов після обговорення ухвалили рішення встановити за виконання завдань єдиного вступного іспиту пороговий бал, що відповідає 10 тестовим балам.

Результати спеціально організованої сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за 10 календарних днів від дня проведення тестування.