м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Спеціально організована сесія ЄВІ: особливості оплати

Триває реєстраця осіб, які висловили бажання брати участь у спеціально організованій сесії ЄВІ. Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань.

Вартість послуги з проведення вступних випробувань становить 510 гривень. Потенційний учасник тестування має оплатити послугу за участь у спеціально організованій сесії ЄВІ після отримання Екзаменаційного листка. Для цього потрібно зайти в «Кабінет учасника ЄВІ/ЄФВВ»  і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і  сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування / веб-банкінг будь-якого банку. Оплату потрібно здійснити протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації, в іншому випадку реєстрацію вступника для участі в третій сесії буде скасовано Українським центром.

Наголошуємо, що оплату потрібно здійснювати тільки тоді, коли Екзаменаційний листок вже в руках. Реквізити для оплати розміщені  на сайті Українського центру на інформаційній сторінці – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Реєстрація для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ вважається завершеною лише після оплати тестування.

Пункти тестування для проведення третьої сесії створюються у Луцьку, Львові і Рівному.